Soglašam z uporabo piškotkov

Žiga Aljaž


zadolžen za zadolževanje

Maja Cimerman

maja@danesjenovdan.si

zadolžena za vse in nič

Tea Dežman


zadolžena za teženje medijem in sajenje buč

Filip Muki Dobranić

filip@danesjenovdan.si

zadolžen za hekanje in <3

Tine Eržen


zadolžen za fotografsko in emocionalno podporo

Matej Holc


zadolžen za molekule in muziko

Tomaž Jurič


zadolžen za backend in samozavest

Željka Kelkedi


zadolžena za toplo vodo in hladen tuš

Primož Klemenšek


zadolžen za rézanja in trančiranja

Mirt Komel


zadolžen za mišljevine, softistiko in prečke

Sara Kosirnik


zadolžena za podvprašanja in teorije zarot

Martin Kovač


zadolžen za besedičenje in fensi gvante

Tomaž Kunst

tomaz@danesjenovdan.si

zadoložen za django in snežake

Miha Lepej

miha@danesjenovdan.si

zadolžen za avtomatizacijo in prevračanje miz

Nika Mahnič

nika@danesjenovdan.si

zadolžena za povezovanje in ples

Darja Matjašec


zadolžena za prostor v glavah in izven

Primož Mlačnik


zadolžen za kafkomat in pick 'n' roll

Neža Oder


zadolžena za pravice in krivice

Maja Perpar


zadolžena za red in druge discipline

Jasmina Ploštajner

jasmina@danesjenovdan.si

zadolžena za barvice in piškote

Kaja Poteko


zadolžena za šoping in doping

Katja Stojnić


zadolžena za dvom in lovljenje frekvenc

Eva Stopar


zadolžena za semiotiko in harmonije

Miha Sušnik


zadolžen za spletke in krotenje zmajev

Karmen Šterk


zadolžena za filozofsko kulinariko

Tadej Štrok

tadej@danesjenovdan.si

zadolžen za igrifikacijo in kalifornizacijo

Anja Tomašević


zadolžena za zdrav duh in telo

Jan Vidic


zadolžen za kripto in tofu

Veronika Vodlan


zadolžena za pisanje in parčkanje

Eva Vrtačič

eva@danesjenovdan.si

zadolžena za besedotvorje in ribolov

Žiga Vrtačič

ziga@danesjenovdan.si

zadolžen za downvoteanje in techno

Dominik Vuković


zadolžen za delovni in prosti čas

Franci Zidar


zadolžen za javascript in teženje na redditu

Mato Žgajner


zadolžen za frontend in enolončnice

Ti!


Ja, ti ja!